Jedyne takie konstrukcje na rynku

Jesteśmy firmą dobrze znającą potrzeby współczesnego rynku. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych.

 

Dbamy o to, aby produkowane przez nas hale powstawały w zgodzie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa, ponieważ działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie po to, aby sprostać stawianym przez Państwa wymaganiom. Nasze produkty wyróżnia to, że są one produkowane od początku do końca przez nas samych - bez podwykonawców i bez kompromisów.

 

Konstrukcje wykonujemy z profilu zamkniętego, co czyni je jedynymi takimi na rynku pod względem technologii wykonania, a przede wszystkim wytrzymałości. Zastosowane przez nas podwójne żebrowanie wręg jest gwarantem tego, że nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych nasze hale będą służyły przez dziesięciolecia.

 

Produkując w oparciu o Państwa potrzeby zadbaliśmy o to, aby nie mieli Państwo konieczności ubiegania się o dodatkowe kosztowne i czasochłonne pozwolenia dlatego oferujemy możliwość montażu na terenie całego kraju za pomocą stalowych płyt montażowych. Obniża to również koszty związane z budową jak i stwarza możliwość demontażu i ustawienia w innym miejscu w przypadku wystąpienia takiej konieczności.

 

Nasze konstrukcje wykorzystywane są nie tylko w sektorze rolniczym. Zaufali nam też klienci z branży budowlanej i przemysłowej, sektora publicznego, jak i klienci indywidualni powierzając w nasze ręce tak ważne przedsięwzięcie jakim jest budowa konstrukcji stalowych.

 

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo od przygotowania terenu przez roboty budowlane po wykonanie konstrukcji aż po montaż.

  • 8 metrów

  • 21 metrów

  • 18 metrów

  • 10 metrów

  • 12 metrów

  • 15 metrów

W naszej ofercie posiadamy hale o rozpiętości:

HALE TUNELOWE

KONSTRUKCJE STALOWE

KOMPLEKSOWE BUDOWY

ARMA

Firma Usługowo-Handlowa Karol Futyma

ul. IV Dywizji Piechoty 6 G

77-420 Lipka

Telefon: 

608 347 862

692 655 657

 

e-mail: kontakt@arma-konstrukcje.pl

Godziny otwarcia firmy:

Poniedziałek-Piątek

7:00-15:00